1. Bendrosios nuostatos

1.1. Ši privatumo politika („Privatumo politika“) nustato asmens duomenų tvarkymo principus ir sąlygas Jums lankantis interneto svetainėje https://www.e-wind.lt (toliau – Įmonių  Svetainė), o taip pat apibūdina Jūsų, kaip duomenų subjekto, teises bei mūsų, kaip duomenų valdytojo, atitinkamas pareigas.

1.2. Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, kitų susijusių teisės aktų reikalavimais bei kontroliuojančių institucijų nurodymais.

1.3. Kiekvienas lankytojas turi teisių, kurios suteikia jam galimybę kontroliuoti savo privatumą, o mes toliau pateikiame informaciją, kaip lankytojai gali tai padaryti.

2. Duomenų valdytojas

2.1. Lankytojų asmens duomenų jungtiniai valdytojai yra vėjo jėgainių parko komplekso projektą „E wind“ įgyvendinančios įmonės UAB „Vėjas LT“, UAB „Windlit“ ir UAB „9 sparnai“:

2.1.1. „Vėjas LT“, UAB

           Jogailos g. 4, LT-01116 Vilnius

           Tel +370 5 2685989

           kelme@e-energija.lt

2.1.2. „Windlit”, UAB

           Jogailos g. 4, LT-01116 Vilnius

           Tel +370 5 2685989

           kelme@e-energija.lt

2.1.3. „9 sparnai”, UAB

Jogailos g. 4, LT-01116 Vilnius

           Tel +370 5 2685989

           9sparnai@e-energija.lt

2.2. Duomenų tvarkytojo UAB „E energy invest“ duomenis rasite čia: https://e-wind.lt/#contacts

2.3. Visais su duomenų apsauga susijusiais klausimais galite susisiekti elektroniniu paštu privatumas@e-energija.lt

3. Jūsų asmens duomenų tvarkymas

3.1. Naudodamiesi svetaine, turite galimybę paspausti nurodytus el. pašto adresus ir nusiųsti mums elektroninį laišką. Jūsų kreipimosi duomenis (temą, vardą, pavardę, el. pašto adresą, žinutės turinį) tvarkome norėdami sureaguoti ir atsakyti į Jūsų laišką.

3.2. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – Jūsų iniciatyva su mumis susisiekti.

4. Slapukai (angl. Cookies)

4.1. Slapukas yra nedidelis tekstinis elementas, kurį interneto svetainė išsaugo lankytojo kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai apsilankoma svetainėje. Tai leidžia svetainei tam tikrą laiką prisiminti lankytojo veiksmus ir nustatymus (tokius kaip prisijungimo vardas, kalba, raidžių dydžiai ir kiti vaizdo nustatymai) tam, kad lankytojui nereiktų kaskart juos įvesti pakartotinai apsilankius svetainėje ar naršant po jos atskirus puslapius.

4.2. Mūsų svetainė naudoja techniniam veikimui būtinus slapukus – slapukus, kurie užtikrina svetainės funkcionalumą, pavyzdžiui, slapukai, kurie prisimena jūsų kalbos pasirinkimą. Teisinis pagrindas naudoti šiuos slapukus yra teisėtas interesas užtikrinti interneto svetainės techninį funkcionavimą.

4.3. Svetainėje gali būti iš kitų tinklalapių įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai  ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (Cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių (YouTube, Google, Facebook ir pan.)

4.4. Vaizdo įrašus įterpiame iš mūsų oficialaus YouTube kanalo, naudodami YouTube sustiprinto privatumo režimą. Šiuo režimu Jūsų kompiuteryje gali būti įtaisyti slapukai, kai spustelėsite YouTube vaizdo įrašų leistuvą, bet žiūrint įterptus vaizdo įrašus sustiprinto privatumo režimu YouTube nesaugos informacijos, pagal kurią būtų galima nustatyti vartotojo tapatybę. YouTube naudojimosi sąlygas ir  privatumo politika rasite čia: https://www.youtube.com/static?gl=LT&template=terms ir čia https://policies.google.com/privacy?hl=lt

4.5. Slapukus galite valdyti per savo naudojamos naršyklės nustatymus pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos – ištrinti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Norėdami daugiau sužinoti, kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje arba peržiūrėkite trumpą instrukciją populiariausioms naršyklėms čia: http://www.youronlinechoices.com/lt/.

4.6. Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus per savo naršyklę.

5. Kas turi prieigą prie duomenų

5.1. Prieigą prie statistinių duomenų apie svetainės lankytojus turi jungtinių duomenų valdytojų ir darbuotojai – projekto vystymo komandos nariai, kurie yra atsakingi už šių duomenų analizę ir interneto svetainės tobulinimą.

5.2. Taip pat, prieigą prie techninių įrašų gali turėti partneriai, kurie teikia interneto svetainės turinio valdymo arba svetainės talpinimo (angl. hosting) paslaugas.

5.3. Jūsų asmens duomenys nebus perduodami jokioms trečiosioms šalims. Informaciją apie Jus galime atskleisti mūsų darbuotojams – ne projekto vystymo komandos nariams, jei to pagrįstai reikia šioje Privatumo politikoje nurodytiems tikslams. Taip pat duomenis galime atskleisti, jei turime tai padaryti pagal teisės aktų reikalavimus.

6. Lankytojo teisės ir kaip galima jomis pasinaudoti

6.1. Susisiekus el. paštu privatumas@e-energija.lt, galima pasinaudoti teise:

6.1.1. susipažinti su tvarkomais asmens duomenimis;

6.1.2. prašyti ištaisyti asmens duomenis;

6.1.3. prašyti ištrinti asmens duomenis;

6.1.4. jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti asmens duomenis.

6.2. Kai kuriais atvejais galima turėti teisę prašyti apriboti asmens duomenų tvarkymą arba nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys.

6.3. Lankytojas gali naudotis savo teisėmis pagal galiojančias ES ir Lietuvos teisės aktų nuostatas.

6.4. Jei lankytojas prašo ištrinti jo asmens duomenis, išsaugosime tik tokios informacijos kopijas, kuri yra būtina siekiant apsaugoti trečiųjų šalių teisėtus interesus, laikytis valstybės institucijų įpareigojimų, spręsti ginčus, atpažinti trikdžius arba įpareigoti laikytis bet kokių susitarimų su lankytoju.

7. Teisė pateikti skundą

7.1. Jei lankytojas mano, kad buvo pažeistos jo teisės į privatumą, jis gali pateikti skundą atitinkamai valdžios institucijai toje ES šalyje, kurioje jis gyvena. Tokių institucijų kontaktiniai duomenys http://ec.europa.eu/newsroom/article29/item-detail.cfm?item_id=612080.

8. Politikos pakeitimai

8.1. Mes galime retkarčiais atnaujinti šią slapukų politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

9. Pasiūlymai

9.1. Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums privatumas@e-energija.lt